Baskeťačky zamakaly a bylo z toho 2. místo

Dnešní basketbalový turnaj holek ze sedmiček a osmiček byl opravdu dramatický!
Začátek vypadal velmi hladce, z 5 zápasů jsme 4 bez problémů zvítězili, vždy více než 20 bodovým rozdílem. Poslední zápas ve skupině proti Gymnáziu, který měl být také pohodovým, nám už od začátku nevyšel. Gympl na nás vletěl, a než jsme se vzpamatovali, prohrávali jsme o 2 koše. Po celý zápas jsme se nedostali do vedení a konečná prohra 8:2 byla velice nečekaná. To však nic neměnilo na celkovém pořadí ve skupině a my odcházeli na Březové hory jako vítězové skupiny.
Tam jsme k 1. semifinálovému zápasu nastoupili proti Jiráskovým Sadům. Síly byly vyrovnané, nepadlo moc košů, v poločase bylo skóre po 10 minutách  2:2. Nakonec jsme po velké bitvě urvali těsné vítězství 8:6 a posunuli se tak do boje o první místo proti domácím. V posledním zápase neproběhlo žádné velké překvapení, basketbalistky z Březáků byly parádně sehrané. Zpočátku jsme se s nimi snažili držet krok, ale nakonec pro nás zápas skončil prohrou 30 : 16, což nám zajistilo celkové 2. místo v turnaji.
Letos byly týmy hodně vyrovnané, zápasy napínavé, a já děkuji holkám, že to nakonec vybojovaly !!!