Divadelní představení  anglického divadla Azyzah Theatre na naši škole

V úterý 22.1. 2019 navštívilo naši školu anglické divadlo Azyzah Tehatre, které mělo pro naše žáky 3. a  4. ročníků připravené představení  s názvem „Travel Machine“ v překladu stroj času či cestostroj. Představení probíhalo celé dopoledne v tělocvičně naší školy. Pro žáky to byla příjemná změna výuky anglického jazyka interaktivní a zábavnou formou.
Příběh o cestě kolem světa, poznávání kontinentů a nových zvířecích přátel po celém světě s Mr. Suitsem a Kiki, doprovázené hudbou, tancem, skvělými kostýmy a jednoduchou konverzací v angličtině žáky moc bavil, naučili se a zopakovali další slovní zásobu.
Představení bylo velmi interaktivní, žáci byli jako dobrovolníci zapojeni do hry, soutěžili a odpovídali na otázky, zpívali písničky, opakovali jednoduché fráze a nakonec si všichni zatančili. Byli zvědaví, nadšení a spokojení, představení se žákům moc líbilo. Určitě bychom rádi viděli další představení divadla Azyzah, jelikož divadelní představení v anglickém jazyce dělá z učení angličtiny zábavu. Mgr. Lucie Bernatová