leden 2018

pondělí 1.1.

  • vánoční prázdniny

úterý 2.1.

  • vánoční prázdniny

středa 3.1.

  • Čas proměn – přednáška – dívky 7. ročník
  • ŠD – Čteme dětem – Knihovna Jana Drdy – p.vych. Čiháková

pátek 5.1.

  • ŠD – Čteme dětem – Knihovna Jana Drdy – p.vych. Doláková
  • Bovýsek – 1. – 3. ročník
  • plavání 2. ročníky

pondělí 8.1.

  • ŠD – Cesta ke sluníčku – prevence RCh
  • ŠD – Čteme dětem – Knihovna Jana Drdy – p.vych. Schacherlová

úterý 9.1.

  • ŠD – Cesta ke sluníčku – prevence RCh
  • školní sportovní liga – vybíjená chlapci

středa 10.1.

  • Nebezpečí internetu a kyberšikana, vliv médií – interaktivní seminář – 8.A a 8.B
  • ŠD – Cesta ke sluníčku – prevence RCh
  • ŠD – Čteme dětem – Knihovna Jana Drdy – p.vych. Kaiserová

čtvrtek 11.1.

  • Nebezpečí internetu a kyberšikana, vliv médií – interaktivní seminář – 8.C
  • ŠD – Cesta ke sluníčku – prevence RCh
  • školní sportovní liga – vybíjená dívky

pátek 12.1.

  • volby prezidenta ČR
  • ŠD – Cesta ke sluníčku – prevence RCh
  • předsednictvo ŽP
  • plavání 2. ročník

sobota 13.1.

  • volby prezidenta ČR

pondělí 15.1.

  • žákovský parlament
  • ŠD – Jak se budí princezny – komunikační činnosti – p.vych. Kabátová

úterý 16.1.

  • Na vlnách přátelství – výchovný koncert
  • ŠD – Světluška – beseda ŠD – p.vych. Roubová, Řechková
  • dějepisná olympiáda – okresní kolo

středa 17.1.

  • Paměť národa – dějepisný projekt – vybraní žáci 9. ročníků

pátek 19.1.

  • ŠD – Čteme dětem – Knihovna Jana Drdy – p.vych. Kupková
  • ŠD – Radovánky na sněhu – p.vych. Čiháková, Kaiserová
  • ŠD – Soutěžní víceboj – p.vych. Doláková
  • plavání 2. ročník

pondělí 22.1.

  • ŠD – Čteme dětem – Knihovna Jana Drdy – p.vych. Kabátová

úterý 23.1.

  • 8.00 – 9.40 – divadelní představení v Aj – 3. – 6. třídy
  • 10.05 – 11.45 – divadelní představení v Aj – 7. – 9. třídy
  • pedagogická rada

středa 24.1.

  • ŠD – Čteme dětem – Knihovna Jana Drdy – p.vych. Roubová

pátek 26.1.

  • ŠD – Človíčkovo čarování – Kde bydlí čas – p.vych. Kabátová
  • plavání 2. ročník

pondělí 29.1.

  • olympiáda v Čj – okresní kolo
  • divadelní představení 9.A

úterý 30.1.

  • divadelní představení 9.B
  • soutěž v Nj – 7. ročník okresní kolo – OA Příbram
  • ŠD – Čteme dětem – Knihovna Jana Drdy – p.vych. Řechková

středa 31.1.

  • divadelní představení 9.C
  • soutěž v Nj – 8. a 9. ročník okresní kolo – OA Příbram
  • konec 1. pololetí 2017/2018 – vydávání výpisu vysvědčení