Krajské kolo ve štafetovém poháru

Dne 16.5. jsme se vydali na krajské kole ve štafetovém poháru. Naše štafety byly lehce oslabeny, protože dvě z našich nejlepších běžkyň se nemohly zúčastnit. Nic jsem nevzdávali a odjížděli jsem podat, co nejlepší výkon. Počasí nám opravdu nepřálo. Celý závod doprovázela veliká zima. Nejprve se do boje o co nejlepší čas pustila štafeta na 8×100 m naši mladších žáků 3. ročníku. Na předávkách už byli zkušenější, ale konkurence všech vítězů okresních kol byla veliká. Vše se vydařilo a do boje nastoupila štafeta na 8×100 m 5. ročníku. Také tato štafeta podala velmi pěkný výkon bez větších chyb a po sečtení časů všech štafet jsme se průběžně dostali na překvapující 4. místo, které se nám podařilo obhájit také po smíšené štafetě na 8x200m, kde se nám nepodařilo porazit pouze favorizované školy z Neratovic a Rakovníka. V celkovém součtu jsem nakonec obsadili krásné 4.-5. místo společně s Dobříší. Jsme na naše reprezentanty velmi pyšní, moc jim všem děkujeme za perfektní reprezentaci na krajském kole ve štafetovém poháru. Mgr. Sylva Eliášová