O pohár starosty města Příbram

image001Ve čtvrtek 10.11. 2016 se ve sportovní hale na plaveckém stadionu konal fotbalový turnaj O pohár starosty města Příbram.  Jednalo se o smíšený turnaj, kterého se zúčastnilo sedm příbramských škol. Naše škola zde samozřejmě nechyběla. Turnaj byl rozdělen do dvou základních skupin po třech a čtyřech týmech. Naši žáci si v základní skupině vedli velice dobře a po výhrách 4:0 nad ZŠ JIRÁSKOVY SADY a 5:0 nad ZŠ POD SVATOU HOROU s přehledem vyhráli základní skupinu. V semifinále jsme narazili na ZŠ 28. ŘÍJNA a i zde jsme dokázali zvítězit tentokrát 2:1.  Velký podíl na našem vítězství měli i naši fanoušci, kteří nás během celého turnaje velice pozitivně povzbuzovali. Bohužel ve finále nám došly síly a nestačili jsme na ZŠ BŘEZOVÉ HORY a prohráli jsme 3:1. I tak je druhé místo velmi krásný výsledek. Všem žákům děkuji za předvedený výkon a krásné druhé místo.  Mgr. Milan Hlinka    foto

Lukáš Staníček, Rudolf Franc, Matěj Eliáš, Matyáš Kasa, Martin Šípek, Adéla Zápotočná, Barbora Bambasová, Tereza Klasnová, Natálie Lněničková, Pavel Drozd, Matouš Peterka.