Předání certifikátů Cambridge English

Žáci ZŠ Školní převzali  dne 5. září 2018 mezinárodně uznávané certifikáty Cambridge English

V obřadní síni na Zámečku – Ernestinu  převzali žáci ZŠ Školní z rukou ředitelky školy Ing.  Kláry Karlíkové certifikáty potvrzující úspěšné složení mezinárodně uznávaných zkoušek Cambridge English.

ZŠ Školní pořádá již  třetím rokem přípravné kurzy  ke zkouškám Starters, Movers a KET. Žáci naší školy projevují o nabízené jazykové kurzy a následně zkoušky veliký zájem a my jsme velice rádi, že tyto zkoušky mohou naši žáci skládat přímo v prostorách školy, právě také díky výborné spolupráci s centrem jazykových zkoušek AKCENT International House Prague.  foto

Středečního předávání certifikátů se zúčastnilo 46 svátečně naladěných žáků (7 žáků za kategorii Starters, 27 žáků za kategorii Movers a 12 žáků za kategorii KET) a jejich hrdých rodinných příslušníků a přátel. Atmosféra byla opravdu důstojná, slova uznání a pochvaly vyslechli absolventi zkoušek z úst místostarosty města Příbrami  Mgr.Václava Švendy a  akademické ředitelky centra  AKCENT Dr. Heleny Linkové.

Žáci byli ve všech kategoriích zkoušek velmi úspěšní, někteří  absolventi zkoušek KET dosáhli úrovně znalostí B1, která odpovídá středoškolské úrovni anglického jazyka.

Z výsledků našich žáků máme upřímnou radost, děti jsou skvělé. Moc jim gratulujeme! Věříme, že se na přípravných kurzech budeme potkávat i nadále a společně zdoláme zkoušky dalších úrovní. Za kolektiv vyučujících anglického jazyka Mgr.Lucie Bernatová a Mgr. Petr Noha.