Štafetový běh

Dne 25.4. 2018 se naši žáci zúčastnili okresního kola ve štafetovém běhu, které se konalo na hřišti Gymnázia Příbram. Po loňském úspěchu a postupu do krajského kola jsme měli velká očekávání a naším cílem bylo podat co nejlepší výkon, nejenom v běžeckých disciplínách, ale také v doplňkovém program. Našim reprezentantům se opravdu dařilo. V jednotlivých doplňkových disciplínách získali, Daniel Doležal, 3.D a Kristýna Vojířová, 3.A, dvě zlaté medaile ve skoku z místa a stali se tak nejúspěšnějšími třeťáky, protože našemu mladšímu družstvu 3. ročníku se podařilo vyhrát svoji štafetu na 8x 100m.  Štafeta běžela ve složení Daniel Doležal, Maxmilián Majer, Karel makovec, Michael Scvrček, Zuzana Krejčíková, Linda Suplinčáková, Adéla Duníková, Kristýna Vojířová. Štafeta 4. a 5. ročník byla složena zejména z mladších žáků 4. ročníku, protože se nám bohužel sešlo několik dalších nejenom sportovních aktivit. I tak se naší starší štafetě podařilo získat krásné nepopulární 4. místo.  Štafeta běžela ve složení Kozák Jan, Hofmann Jan, Sirotek Lukáš, Franěk Tomáš, Karasová Karolína, Hofmannová Ema, Pečenková Martina, Alžběta Bábíčková. Následovaly smíšené štafety na 8x 200m, kde se namíchali žáci mladší a starší. Po sečtení časů ze všech štafet jsme celkově obsadili krásné třetí místo, za které jsme získali pohár. Všem žáků moc blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy. foto