Pokřtili jsme nové dresy!

image001 (1)Líbí se Vám? Klukům prý ano. Škoda jen, že jejich představení nemělo vydařenější sportovní stránku. Na turnaj do Nového Knína dorazilo 9 družstev. Jedná se o turnaj organizovaný přímo českou florbalovou unií a v poslední době je o něj velký zájem. Zřejmě díky kvalitní organizaci a navíc i materiální podpoře pro školy. Turnaj s devíti účastníky má jednu velkou nevýhodu, a tou je rozdělení do 3 skupin po třech družstvech. Z toho pak vyplývá, že kdo nepostoupí ze skupiny, odehraje pouze dva zápasy. A to byl bohužel tentokrát náš případ. Největší problém bylo malé nasazení kluků v prvním zápase. Po něm jsme si chvíli povídali o přístupu a v dalším utkání to již bylo mnohem lepší. Dostali jsme se k několika hezkým florbalovým akcím a i většímu počtu gólů. Bohužel kvůli chvilkovému hernímu výpadku jsme i ten prohráli těsně 7:6. Takže pro nás celý turnaj skončil dřív než jsme si všichni přáli.
Nechci na tomto místě hledat výmluvy ale naši kluci měli letos ztíženou situaci díky tomu, že již téměř měsíc jsme se nemohli pořádně připravovat v tělocvičnách. A na herním projevu se to dle mého soudu trochu podepsalo.
Při společném hodnocení na závěr jsem ale viděl hodně odhodlání a energie k tomu abychom to příště zlepšili a napravili. Takže nám všem držím alce aby se to podařilo. A děkuji všem kluků za reprezentaci!!
Nahoře zleva: Michal Synek, Míra Veselý, Lukáš Pohana Vašek Rišian
Dole zleva: Filip Dvořák, Jegor Bogatyrev, Vojta Klasna a brankář Matěj Soběslav