Republikové finále v přespolním běhu

republikaVe čtvrtek 22.10. se 3 příbramské školy (včetně naší) vydaly do Hradce Králové na republikové finále v přespolním běhu, do kterého jsme se probojovali vítězstvím na krajském  kole v Kolíně. Naší školu zastupovalo  6 dívek ze 6. a 7. tříd a měly před sebou trať dlouhou 1500m v terénu. V jejich kategorii závodila družstva z 15 krajů, každé družstvo mohlo mít max. 6 členů.  Na start se tedy postavilo 90 dívek, počítaly se výkony 4 nejrychlejších v družstvu.  foto
Ve čtvrtek 22.10. se 3 příbramské školy (včetně naší) vydaly do Hradce Králové na republikové finále v přespolním běhu, do kterého jsme se probojovali vítězstvím na krajském  kole v Kolíně. Naší školu zastupovalo  6 dívek ze 6. a 7. tříd a měly před sebou trať dlouhou 1500m v terénu. V jejich kategorii závodila družstva z 15 krajů, každé družstvo mohlo mít max. 6 členů.  Na start se tedy postavilo 90 dívek, počítaly se výkony 4 nejrychlejších v družstvu.
Naše nejrychlejší Emílie Chrastinová doběhla celkově  na krásném 8. místě, další v pořadí byly Pešicová Zuzana (38), Klasnová Tereza (61), Hošková Barbora (66), Silavecká Julie (70) a Paterová Kateřina (73). Součet pořadí 4 nejlepších nám nakonec zajistil 11 místo  z 15 družstev. Je třeba podotknout, že na republice je už veliká konkurence a mnoho dívek už je specializovaných na běh nebo disciplíny s ním spojené. Z našich dívek se běhu trochu věnuje pouze jediná.  Proto i tak dívkám moc gratulujeme děkujeme za reprezentaci naší školy!!!