Tradiční velikonoční turnaj

velikTato sportovní akce je již nedílnou součástí školního roku. Nicméně letos jsme museli termín posunout ze středy na úterý kvůli přijímacím zkouškám na střední školy. Ale myslím, že jsme udělali správně a umožnili sportování co největšímu počtu našich sportuchtivých žáků. Na tomto turnaji hrajeme fotbal v případě kluků a děvčata hrají přehazovanou (6.-7.třídy) a volejbal (8.-9.třídy). Ačkoli ideální počasí skončilo úderem pondělí nakonec jsme mohli turnaj odehrát v plném rozsahu. foto

Takže jsme ráno v osm začali a ve 13.00 jsme se společně sešli na vyhlášení výsledků všech kategorií. Ještě než přistoupíme k samotným výsledkům je potřeba říct, že sportovní úroveň byla letos skvělá. Kluci jako obvykle sehráli spoustu hezkých a vyrovnaných zápasů. Ovšem u děvčat byla hra v obou kategoriích rozhodně na vyšší úrovni než v předchozích letech. A mohla za to z velké části šikovná děvčata ze 6-tých a 8-mých tříd. Ostatně při pohledu na celkové výsledky se můžete přesvědčit sami.

Přehazovaná: 1. místo 6.B, 2. – 7.C, 3. – 6.A, 4. – 7.B, 5. – 7.A a 6. – 6.C

Volejbal: 1.místo 8.A, 2. – 9.C, 3. – 8.C, 4. – 9.B, 5. – 9.A, 6. – 8.B

Fotbal 6.-7. třídy: 1. místo 7.A, 2.-3. místo 6.A a 7.C, 4. – 6.B, 5. – 7.B, 6. – 6.C

Fotbal 8.-9. třídy: 1.místo 9.C, 2. – 9.A, 3. – 8.B, 4. – 9.B, 5. – 8.C, 6. – 8.A

Doufám, že si všichni účastníci užili den plný sportu a dobré nálady. Vítězům blahopřeji a těm kteří se neumístili dle svých představ bych chtěl připomenout, že důležitější než samotný výsledek je hra samotná.

V závěru bych chtěl všem popřát krásné nadcházející svátky jara!!! Mgr. Josef Halaburda