Vybíjená 4. – 5. třídy – chlapci

image001Další sportovní soutěží našich žáků byla vybíjená. Tato soutěž je pro velkou účast rozdělena na více škol. My jsme hráli v pěti členné skupině na ZŠ Pod Svatou Horou. Bohužel se nám tento rok kryje termín této soutěže se školou v přírodě. A na této škole v přírodě jsou právě kluci a holky z 5. tříd. Nezbylo nám tedy nic jiného než vyrazit na turnaj se čtvrťákama. Věděli jsme o tom dopředu a tak jsme se pokusili na to pořádně připravit.
Ale už samotný začátek nebyl jednoduchý. Neboť jeden z kluků si s sebou zapomněl vzít věci na sportování. Ještě štěstí, že v těch mrazech nevyrazil obětavý sportovec ráno v bačkůrkách. Další z kluků zase neví jak se slušně chovat. A tak se nám reprezentace trochu zmenšila ještě před samotným prvním zápasem.
Ale když už jsme se dostali ke hře nebylo to vůbec špatné. Ze 4 utkání ve skupině jsme dokázali ve dvou zvítězit a dvě jsme prohráli. Trocha té síly klukům přece jen chyběla. Občas jsme ji sice dokázali nahradit chytrostí ale na vítězství ve skupině a další postup to bohužel nestačilo. Berme to však pozitivně. Pokud se příští rok nestane podobná termínová kolize budou mít naši kluci spoustu zkušeností již z letošního roku.
Všem klukům děkuji za reprezentaci školy a přeji hodně štěstí do dalších sportovních klání. Mgr. Kateřina Hradecká